W dzisiejszych czasach wiele marek jest takich samych. Mówią te same rzeczy i robią te same rzeczy. Pora to zmienić!

Oto nasz manifest:

Chcemy, by nasze animacje były odzwierciedleniem charakteru i wartości każdej marki, którą reprezentujemy. By były niepowtarzalne i wyróżniały się na tle innych. Chcemy żyć w pięknym świecie, pełnym różnorodności i kreatywności. Wierzymy, że nasze produkcje pomogą w osiągnięciu tego celu. Poprzez nasze animacje, chcemy pomagać markom uwydatnić swoją unikalność i pokazać światu swoje prawdziwe ja. Tworzymy coś, co jest nie tylko estetyczne, ale też pełne emocji. 

Jesteśmy dumni z tego, co robimy i chcemy, by nasze animacje były dumą naszych klientów. Nie boimy się wychodzić poza utarte schematy. Stawiamy na oryginalność i niepowtarzalność. Jesteśmy tutaj, by pomagać markom wyrazić się w sposób, który poruszy serca i umysły ich odbiorców.

Zdjęcie przedstawia założyciela i projektanta studia elomate
Zdjęcie przedstawia założyciela i projektanta studia elomate

nasze umiejętności

motion design

Dynamiczne połączenie grafiki i animacji, które przyciąga uwagę i ożywia Twoją markę. Idealne do kreowania porywających historii, które angażują i inspirują odbiorców.

explainer video

Wizualna opowieść, która w przystępny sposób tłumaczy nawet najbardziej zawiłe koncepcje. Dzięki niej, skomplikowane tematy stają się zrozumiałe dla każdego odbiorcy.

oprawa multimedialna

Zapierające dech w piersiach wizualizacje, które odmieniają przestrzeń na konferencjach, koncertach czy widowiskach. Tworzymy wrażenia, które wzmacniają emocje i wzbogacają każde wydarzenie.

online / VFX

Wzbogacenie rzeczywistości poprzez efekty specjalne. Ułatwiamy przekazywanie i wizualizowanie niemożliwego, by Twoje filmy zyskały wyjątkowy charakter.

Przemek i Karol siedzą na kanapie w swoim studio.

nagrody

  • Timecode Akcja Animacja 2022 GRAND PRIX - Ergo Hestia
  • Timecode Akcja Animacja 2022 nagroda sponsora - Ergo Hestia
  • Asus #CreateAsUs 2020

marki & klienci

expand_less