Explainer video to potężne narzędzie komunikacji, które może znacząco wpłynąć na sposób, w jaki marki przekazują swoje przesłanie. W elomate studio, specjalizujemy się w tworzeniu animacji, które nie tylko informują, ale także inspirują i angażują. Zapraszamy do współpracy, aby razem stworzyć coś wyjątkowego.

W elomate studio oferujemy profesjonalne tworzenie explainer videos, które skutecznie przekazują esencję Twojego produktu lub usługi. Nasze animacje to nie tylko estetyczne wizualizacje, ale przemyślane narzędzia komunikacji, które zwiększają zrozumienie, zaangażowanie oraz konwersję. Zajmujemy się całym procesem - od koncepcji po finalną produkcję, dostosowując się do indywidualnych potrzeb Twojej marki. Niezależnie od branży, nasze explainer videos pomogą Ci wyróżnić się na rynku, budując silną świadomość marki i przyciągając potencjalnych klientów. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy wspólnie ożywić Twoją wizję.

W sferze Internetu istnieje wiele narzędzi, dzięki którym możliwe jest ułatwienie odbioru określonych treści nabywcom i osobom, do których adresowane są dane informacje. Dzięki temu możliwe jest skupienie ich uwagi na konkretnej stronie i sprawienie, że to właśnie ta witryna czy marka zostaną zapamiętane oraz wybrane na dostawcę usługi, czy zakup przedmiotu. W działaniach tych może pomóc utworzenie profesjonalnego explainer video.

Kiedy zdecydować się na explainer video?

Explainer video to krótki filmik, który w przejrzysty sposób prezentuje określone treści i stanowi wartościowe narzędzie marketingowe, jak i informacyjne. Taka forma stosowana jest też w celu prezentacji skomplikowanych danych w prostej postaci za pomocą materiałów filmowych. To świetne rozwiązanie dla każdej branży, które znacznie chętniej skupia uwagę widza niż dane zaprezentowane w tradycyjny sposób.

Rodzaje explainer video

Explainer video może być materiałem wykonanym jako animacja komputerowa, technika kolażowa, prezentacja 3D, whiteboard video, jak i wiele innych kompozycji w zależności od prezentowanych treści, grupy docelowej odbiorców czy miejsca docelowego prezentacji. Zazwyczaj explainer video trwa od kilkudziesięciu sekund do kilku minut.

Profesjonalne explainer video w różnych wariantach wykonują specjaliści ze Studio Elomate w Lublinie. To możliwość wyboru innowacyjnych rozwiązań i wykorzystanie najbardziej kreatywnych pomysłów w branży.

odkryj, jak explainer wideo może pomóc w Twoim biznesie

Zrozumienie i zapamiętanie

Explainer videos, dzięki zastosowaniu wizualnych i dźwiękowych elementów, pomagają odbiorcom łatwiej zrozumieć i zapamiętać informacje o produkcie lub usłudze.

Zaangażowanie

Wizualnie atrakcyjne i kreatywne explainer videos przyciągają uwagę odbiorców i zwiększają ich zaangażowanie, co jest kluczowe w przekazywaniu przesłania marki.

Konwersja i sprzedaż

Skutecznie wykonane explainer videos mogą znacząco zwiększyć konwersję na stronach internetowych, ponieważ pomagają odbiorcom lepiej zrozumieć wartość oferty i przekonują do podjęcia działania.

Budowanie świadomości marki

Explainer videos to doskonały sposób na wyróżnienie się na rynku i budowanie świadomości marki, prezentując jej unikalne wartości i przewagi konkurencyjne w przystępny sposób.

No items found.

stworzyliśmy mnóstwo explainer video, oto kilka z nich

proces produkcji animacji

animacja, dwie postacie symbolicznie odkrywają plansze za nimi
Serce każdej historii.

Wszystko zaczyna się od słów. Scenariusz to fundament, na którym budujemy naszą animację. To tutaj określamy przekaz, ton i strukturę opowieści, która ma poruszyć Twoją publiczność.

animacja, dwie postacie symbolicznie odkrywają plansze za nimi
Głos Twojej marki

Dobrej animacji towarzyszy przekonujący głos. Wybieramy idealnego lektora, który odda charakter Twojej marki i wzmocni przekaz scenariusza.

animacja, dwie postacie symbolicznie odkrywają plansze za nimi
Wizualny plan opowieści

Zanim ożywimy historię, tworzymy jej wizualny szkic. Storyboard pokazuje sekwencję scen, pomagając zobaczyć, jak będzie wyglądać finalny kadr.

animacja, dwie postacie symbolicznie odkrywają plansze za nimi
Pierwszy oddech animacji

To dynamiczny storyboard. Animatic pozwala zobaczyć, jak historia rozwinie się w czasie, dając pierwsze wrażenie o tempie i rytmie animacji.

animacja, dwie postacie symbolicznie odkrywają plansze za nimi
Opowieść nabiera kształtów

Tu historia zyskuje kształt i kolor. Tworzymy postacie, tła i wszystkie elementy wizualne, które razem stworzą niezapomniane wrażenia.

animacja, dwie postacie symbolicznie odkrywają plansze za nimi
Obrazy w ruchu

To moment, w którym wszystko zaczyna się ruszać. Postacie, teksty i obiekty ożywają, tworząc płynną, dynamiczną opowieść.

animacja, dwie postacie symbolicznie odkrywają plansze za nimi
Dźwięk podbija emocje

Dźwięk dodaje głębi i emocji. Od subtelnych efektów dźwiękowych po rozbudowane ścieżki dźwiękowe - każdy dźwięk jest starannie dobrany, aby wzmocnić przekaz animacji.

popularne pytania o explainer video

Dlaczego explainer video są tak popularne?

Ich popularność wynika ze zdolności do szybkiego przyciągania uwagi widza i efektywnego przekazywania wiadomości w przystępny, zrozumiały sposób.

Ile kosztuje animacja?

Koszt animacji zależy od wielu czynników: długości, złożoności, typu animacji oraz dodatkowych elementów, takich jak muzyka czy lektor. Najczęstsze widełki 60 sekundowej animacji 2D typu explainer video to 30-50 tyś PLN. Aby uzyskać dokładną wycenę, użyj formularza i skontaktuj się z nami.

Jaki jest proces tworzenia animacji explainer video?

Proces ten obejmuje kilka etapów: od zebrania materiałów, przez warsztaty z klientem, tworzenie scenariusza i storyboardu, aż po animowanie, montaż i udźwiękowienie.

Jakie są najlepsze platformy do publikacji explainer video?

Explainer video dobrze sprawdzają się na platformach takich jak Facebook, Instagram, LinkedIn, Twitter, a także w e-mail marketingu i na platformach e-commerce, aby zwiększyć zaangażowanie i konwersje.

W jakich językach możecie stworzyć animację?

Możemy stworzyć animację w dowolnym języku, korzystając z profesjonalnych lektorów w różnych językach. Oferujemy przygotowanie kilku wersji językowych tej samej animacji, aby idealnie odpowiadać na potrzeby międzynarodowej audycji.

Zostańmy w kontakcie!
Jeśli dotarłeś do tego miejsca, to znaczy, że jesteśmy już prawie jak znajomi. Nie krępuj się napisać do nas – zawsze jesteśmy na posterunku, gotowi na nowe wyzwania.

Czekamy na Twój sygnał!📬
Dziękujemy za wiadomość! Odezwiemy się wkrótce.
Oops! Coś poszło nie tak z wiadomością. Spróbuj jezcze raz.

expand_less